Avatar uživatele
Jiří Bohumil

Jakou free aplikaci použít v NB, případně v mobilu s Androidem, pro změření rychlosti příjmu internetu?

Do mobilu a tabletu jsem si stáhl a nainstaloval z GooglPlaye aplikaci OWL TV, pro sledování TV z internetu. V recenzích GP je velmi chválena. Mně pracuje také dobře, pouze se mi trochu „seká“, a toto sekání se v průběhu dne mění. Rovněž při sledování pořadů na Smart TV, z internetu (YouTube, Pohádky) se mi občas rovněž příjem občas „seká“. Zřejmě jde u mne o pomalé internetové připojení. U některých recenzí na GP bylo toto také zmíněno.Potřeboval bych změřit rychlost připojení. Jinak mi ale, při běžné práci na netu (prohlížeče, e-maily, Skype, Facebook a pod.), rychlost připojení nadělá potíže. Poradí mi někdo, jakou (free) aplikaci a kde, pro tento účel stáhnout, buďto do NB, případně do mobilu,? Díky.
Arne 1, děkuju moc. Palec nahoru a měření provedeno. Ještě mi někdo prosím řekněte, zda jsou tyto naměřené hodnoty moc špatné, nebo dostačující. A jak se ty parametry, v průběhu dne, v závislosti na zatížení sítě, mění. A případně, jaké minimální hodnoty by byly potřeba pro používání toho příjmu TV přes internet.Zatím jsem nepátral.
Měření provedeno v 06.00 hod. Ping 19 ms, Download-5,28 Mbps, Upload-0,53 Mbps. Děkuji.

Zajímavá 0 před 2660 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Arne1

Na tohle nepotřebuješ nic instalovat (leda že bys měl zálibu ve spyware). Prostě použij

www.speedtest.net

(POZOR! Ne www.speedtest.cz, ten je špatný)

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?ivzez Nahlásit

Otázka nemá žádné další odpovědi.



Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek