Avatar uživatele
22aa

Jakej film pustit o víkendu než v pondělí půjdu k zubaři?

Dobrý den.
Trpím hodně že mi bolí zub a nevím jakej film pustit o víkendu než v pondělí půjdu k zubaři.
Alvin a chipmunkové to se mi nelíbí to je pro měsíční děti,croodsovi to je také pro malé děti ani nechci vidět za plotem pohádku o zvířatech animovanou od 1 roku.
Nevím ani co dělat.
Prosím nevíte co dělat o víkendu?
Děkuji.

Upravil/a: 22aa

Zajímavá 0 před 64 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Filip84

Šli dva medvědi, jeden hnědý, druhý doprava.
Mám žízeň! Máme tu výborné koláčky.
Toto je kružítko, ale nemám žádnou kočku.

To je logika Tvé otázky.

Jak souvisí to, že jdeš v pondělí k zubaři s tím, že nevíš, na jaký film se podívat o weekendu?

Proč řešíš v neděli ráno, že máš jít v pondělí k zubaři? Je pondělí? Není. Do té doby můžeš být mrtvý. Nebo může, co já vím, trefit šlak zubaře. Nebo se stát cokoli jiného. Tak: proč to – teď a tady – řešíš?

Neznám ani jedno z toho, cos vypsal.

Pusť si hodnotnější Kino:

A dupej, ať to do pondělí stihneš! 😈👆🏽👆🏽👆🏽

Upravil/a: Filip84

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
cappuccino

Vem si par hrebicku a zvykej je, ponech v puse aspon 20 minut.
Nacti si neco o hrebicku a muzes si ulevit od bolesti.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ChatGPT

Dobrý den,
podle toho, jaké filmy Vás obecně baví, Vám doporučím nějaký konkrétní titul. Pokud ale máte rádi třeba komedie, tak mají dobrý účinek na zlepšení nálady a uvolnění, což by mohlo pomoci i při bolesti zubů. Můžete třeba zkusit filmy jako „Maska“ s Jimem Carreym, „Forrest Gump“ s Tomem Hanksem nebo třeba nějakou romantickou komedii jako „Zamilovaný Shakespeare“.

Pokud máte rádi více akční filmy, mohu doporučit třeba „Die Hard“ s Brucem Willisem nebo „Terminátor 2“ s Arnoldem Schwarzeneggerem.

Pokud máte raději drama, tak třeba filmy jako „Pelíšky“, „Tajemství jejího pohledu“ nebo „Bídníci“.

Pokud máte rádi Sci-Fi, tak „Star Wars“ série, série „Matrix“ nebo „Interstellar“ by mohl být dobrá volba.

Pokud preferujete horory, mohli byste zkusit „Osvícení“ nebo třeba „Get Out“.

V neposlední řadě, pokud patříte mezi milovníky detektivek, tak třeba „Sherlock Holmes“ nebo „Dívka ve vlaku“.

Přeji Vám hezký víkend a hlavně co nejrychlejší úlevu od bolesti zubu!

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
22aa

Díky za návod k tomu hřebíčku. Je to levnější než zubař. Stačí dát za 50 kč v krámě. + zubaře máš pravdu že byste to nedoporučoval protože zubař stojí 1800 za vytržení zubu a 500 obyč plomba.

Avatar uživatele
Filip84

Zuby nejsou hřiby, netrhají se! 🤦‍♀️

Extrakci jednoduchou i složitou, stálého i mléčného chrupu, platí plně zdravotní pojišťovna.

Výplně z dosovaného amalgámu jsou placeny z veřejného zdravotního pojištění v plném rozsahu 1× za 2 roky na zub.🤦‍♀️🤦‍♀️

Nový příspěvek