Katka11

Jakého brokera byste doporučili pro investování do akcií?

Zdravím. Chtěla bych investovat přibližně 100 000 CZK do akcií (většinou amerických společností). Zaujalo mě toto srovnání brokerů: https://www.win­sidetrading.com/cs/srov­nani-brokeru-online/. Mám už jednoho favorita, ale chtěla bych si ještě nechat poradit od zkušenějších.

Díky za vaše názory.

Odpovědi
Rokio

Doporučuji navštívit investiční banku Fio banku. Tam si můžete zřídit účet pro obchodování s akciemi.

Také se můžete zeptat finančního poradce.

zvonisek

Vepište odAno, až mu zčernal a uhnil ocas, protože to byl čert.pověď…

xxx3

https://www.in­teractivebroker­s.com/en/home­.php

Pepa25

Nechci radit konkrétního brokera. Jen chci v reakci na odkaz vložený v otázce uvést, že různé weby mohou být ve svých porovnáních motivovány pobídkou, kterou dostanou o konkrétního brokera, takže doporučení nemusí být úplně objektivní (to je obecné konstatování). Také důrazně varuji před obchodování formou tzv. CFD, jde o rizikový způsob, nevhodný pro začátečníka.