Dr.nuda

jaké základy na dřevostavbu typu bungalov 10×8?

Zemní vruty nebo betonové piloty.

Odpovědi
dědapetr

Naprosto nevhodné jsou bodově vybudované patky.Dřevostavba nebývá rovnoměrně zatížena a každá patka se může bořit do terénu zcela odlišně od ostatních a deformace podlahy a následně i domku je téměř jistá.

Michálek1245

Jestli to máte jako dřevostavbu, tak se poraďte přímo s výrobcem ať už dřevostavby nebo bungalovu. Nám dělali projekt bungalovu tady: https://www.du­monline.cz/do­my/bungalovy a vím, že dělají i dřevostavby. Tak se optejte tam. Osobně bych tam ale taky nechtěl vidět ty bodové patky, takže spíš něco rovnoměrně zatíženého, co odolá tlakům.