Lgee

Jaké televizní programy sledujete nejčastěji?

Kanály.

Odpovědi
Rokio

Na televizi se skoro vůbec nekoukám.

Když už, tak na zprávy nebo na Lovce. Zprávy mám rád na ČT1. Na Nově je to bulvár.

Drap

Zprávy na různých kanálech. Pokud je to možné, sleduji každý den.

elkon

Málo.

jirka F

Moc ne hlavně na zprávy nejčastěji na ČT 1 nebo Na Lovu případně na Simpsonovi.

Syd

ČT1, Zoom, Novacinema, Paramount

Emefej

Občas ZOOM, některé dokumenty na ČT2, Discovery, Fishing & Hunting.

Pepa25

Zprávy na ČT1/ČT 24, obecně ČT (hodně ze záznamu resp. ivysílání), ZOOM, občas hudební TV. Filmy sleduju v TV málo, spíš přes platformy typu Netflix.

iceT

Na žádné, nemám.

paul1

Z 90% ČT1 a ČT2 a ještě TA3.