Avatar uživatele
terry

Jaké mohou být příčiny, že mi nefunguje myš přes bluetooth?

Myš má new baterii, je zapnutá a v PC instalovaná. Bluetooth v pc je aktivní. Předevčírem fungovala.
Díky
Doplňuji:
Myš a PC spárované jsou. V PC se mi myš zobrazuje.
USB na myši nemám.
Mám ji kupovanou přes net, tak než ji pošlu na reklam, hledám chybku. Třeba něco dělám špatně. Jen nevím co ☹.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: terry

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? chudst, tom004 před 4611 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
chudst

Priciny netusim, nejsem odbornik. Co muzete udelat vy: vypnout pocitac, zkusit jeste jednou vymenit baterku. Zkusit vytahnout z USBcka cast mysi (mate-li ji) a znovu ji tam dat. Pote pocitac zapnete.

Mate-li to generovano striktne pres PC a mys s tim umi komunikovat, pak vyzkousejte jeste neco jineho pro pripojeni k pocitaci: mobil napriklad. V pripade, ze to bude fungovat, je chyba pravdepodobne nekde v mysi a pokud nejste technik, abyste si mys rozebrala, doporucuju ji odnest bud do opravny nebo koupit novou (podle toho, co vyjde levneji).

Jeste samozrejme jedna moznost: zkusit (mate-li moznost) to na jinem pocitaci. Pak se vam potvrdi, ze je chyba skutecne v mysi a pujdete do opravny/obchodu s klidem.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
nikeroska

Pokud nejde… vykašlala bych se na opravnu, ale šla bych jí reklamovat!

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
tom004

Po výměně baterie musím,někdy,spá­rovat myš s přijímačem.U NTB používám USB přijímač.Na přijímači zmáčknu tlačítko,a do 10 sec.,totéž provedu na myši.Někdy to musím provést i za provozu.Proč se to děje nevím.Ale funguje to. 🙂
Doplňuji:
Memyslel jsem USB na myši.Protože BT v PC nemám,používám externí.USB je na přijímači.

Upravil/a: tom004

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek