Zlatý

Jaké mohou být příčiny, že mi nefunguje myš přes bluetooth?

Myš má new baterii, je zapnutá a v PC instalovaná. Bluetooth v pc je aktivní. Předevčírem fungovala.
Díky
Doplňuji:
Myš a PC spárované jsou. V PC se mi myš zobrazuje.
USB na myši nemám.
Mám ji kupovanou přes net, tak než ji pošlu na reklam, hledám chybku. Třeba něco dělám špatně. Jen nevím co :-(.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Priciny netusim, nejsem odbornik. Co muzete udelat vy: vypnout pocitac, zkusit jeste jednou vymenit baterku. Zkusit vytahnout z USBcka cast mysi (mate-li ji) a znovu ji tam dat. Pote pocitac zapnete.

Mate-li to generovano striktne pres PC a mys s tim umi komunikovat, pak vyzkousejte jeste neco jineho pro pripojeni k pocitaci: mobil napriklad. V pripade, ze to bude fungovat, je chyba pravdepodobne nekde v mysi a pokud nejste technik, abyste si mys rozebrala, doporucuju ji odnest bud do opravny nebo koupit novou (podle toho, co vyjde levneji).

Jeste samozrejme jedna moznost: zkusit (mate-li moznost) to na jinem pocitaci. Pak se vam potvrdi, ze je chyba skutecne v mysi a pujdete do opravny/obchodu s klidem.

Další odpovědi:

Pokročilý

Pokud nejde... vykašlala bych se na opravnu, ale šla bych jí reklamovat!

Zlatý

Po výměně baterie musím,někdy,spárovat myš s přijímačem.U NTB používám USB přijímač.Na přijímači zmáčknu tlačítko,a do 10 sec.,totéž provedu na myši.Někdy to musím provést i za provozu.Proč se to děje nevím.Ale funguje to. :-)
Doplňuji:
Memyslel jsem USB na myši.Protože BT v PC nemám,používám externí.USB je na přijímači.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 948
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 820
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.