BELA81

Jaké máte zkušenosti s více prohlížeči?Nemůžou nastat problémy,nebudou se nějak vzájemně rušit atd.?

Nejlepší odpověď
geoorg

Máš-li na mysli internetové prohlížeče, tak není žádný důvod, proč by se měli rušit. Záleží jen na tobě, jestli si nebudeš plést jejich funkce…

Další odpovědi
www

Pokud nainstaluješ jen samotné prohlížeče bez doplňků, tak ne. Vždy jede jen ten spuštěný.

zl@tk@

Mám nainstalovány celkem tři prohlížeče a jsou úplně v poho. Osobně preferuji Operu.

arygnoc

nebudú.
firefox, opera, IE a chrome bežia naraz bez problémov, každý so svojimi pluginmi a doplnkami (pokiaľ ich má).

každý z nich si ukladá dáta niekde inde, takže bez obáv.

suaeda

Mám nainstalovány celkem 4 prohlížeče: Firefox, Operu, Safari a IE. První dva či tři mám běžně spuštěné najednou a nic se neděje. Samozřejmě, že musí být odpovídající výkon PC.