Bronzový

Jaké máte zkušenosti s kolejničkovými garnyžemi na stropě? Jsou lepší než (dřevěné)záclonové tyče na zeď?

Kde se dají sehnat?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Stříbrný

Ty kovové se snad už ani nevyrábí.
S těmi plastovými mám jen samé dobré zkušenosti.
Buď prodávají takové háčky které zapíchnete do záclony a zajistíte proti vypadnutí, nebo prodávají žabky které pouze připnete na záclonu nebo závěs. Obojí perete se záclonou a potom je pouze nastrkáte ze strany do kolejničky a zajistíte zarážkou proti vypadnutí (také prodávají).
Nikde nedrhnou, jak píše arygnoc.
Akorát nedoporučuji to plastové čelo, které k tomu prodávají ale nechte si někde od truhláře udělat čelo dřevěné případně z lamina.
Koupíte to v kdejakém hobby marketu (Hornbach, Obi, Baumax ...)

Další odpovědi:

Zlatý

S žabkami je šílená práce je to fakt děs, ruce vám mohou upadnout. To je moje zkušenost již nikdy více.Není nad garnýž s kroužky

Zlatý

Já je mám, představa, že budu muset přichytávat záclonu žabkami mě dokonale odrazuje od praní, čímž ušetřím spoustu času.

Zlatý

jednoznačně garni/yž.

kolejničky ne.
je s tím šílená práce, taková titěrná a pořád drhnou.

Urcite jsou lepsi , i to hezky vypada. ( podle me , tedy ). Prodavaji snad v kazdem i Supermarketu. Ale zajedte si do Obi , Baumaxu ... , co mate nejblize. Maji tam vsechny velikosti.
P.S. A zavesy ( zaclony ) se perou i s temi umelohmotnymi drzacky a neposkodi se.
Budete si je muse ale koupit ( ty zavesy ) na tyhle garnyze ... , nebo nechat usit. -iv-

Stříbrný

Sestra koupila plastové garniže s kroužky je to šílený lapák na prach a mastnotu v kuchyni.

Diskuze k otázce

Aral

Ikea prodává ocelové lanko,které je přišroubované na zdi.Perfektně to funguje a vydrží to dlouho.Mám to víc jak deset let a stačí jenom otírat od prachu.Na lanku jsou háčky se žabkou.

Zajímavé otázky v kategorii Bydlení a zahrada

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Bydlení a zahrada

Zlatý Drap 924
Zlatý mosoj 860
Zlatý hanulka11 500
Zlatý gecco 416
Stříbrný cukrar 295
Stříbrný elektrikář 247
Zlatý venkovan 237
Stříbrný honza19hk 235
Zlatý Hlada 233
Zlatý marci1 223

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.