Mirdas

Jaké máte zkušenosti s jakoukoliv aukcí na internetu?

O kterou šlo a dodržují to, co ve smluvních podmínkách píší?

Nejlepší odpověď
McArthur

Aukce na Aukro.cz považuji za relativně bezpečné. Prodejci obvykle dodržují to, co píší. Dobré je si číst i reference o prodejcích. Pokud prodejce má špatná hodnocení, tak se mu vyhýbám. Takových tam ale mnoho není.

Další odpovědi
pucipuci

Ano, na aukru a odklepnuto, ale vždy si čtu negativní komentáře a pokud nějaké má a nejsou to zrovna prkotiny, tak od toho člověka rychle pryč. Ale už jsem se i zklamal. Asi na 20 nákupu O.K. jedna špatná zkušenost.

jáára

Běžně…