FlAsh_7

Jaké máte vedlejší příjmy?

Dobrý den, jaké jsou vaše vedlejší zdroje příjmů/koníčky, které Vám vydělávají?

Nejlepší odpověď
Edison

Proč mám pocit, že vydělávání peněz je Tvým životním cílem? Nechceš se zaměřit na něco hlubšího?

Další odpovědi
elkon

Do toho ti nic není.

Drap

Různé, podle mých možností.

marci1

Souhlasím s Edisonem. Peníze zásadně neřeším a platí pro mě: „Peníze kazí lidi“, a já nechci být zkažená. 🙂

„Teprve až pokácíte poslední strom, až otrávíte poslední řeku, až ulovíte poslední rybu, přijdete na to, že se peníze nedají jíst.“
Marlo Morgan, proroctví indiánského kmene Cree

Rokio

příjmy z investic a příspěvek na péči

zjentek

Vedlejšáky neřeším. Přesto znám podobnej server tomuto, kde ti bez uzardění nabídnou hned tři kačky za otázku, takže…

Marci klobouk dolů! Vážíme si skromných lidi, kteří se i tak dokáží sebejistě vyjádřit. (;