Rokio

Jaké jsou běžně nabízené výhody u penzijního připojištění? Která je podle vás nejatraktivnější?

Moje mamka by se chtěla sjednat penzijní připojištění. Já jsem se jí nabídl, že ji pomůžu s výběrem nejlepší varianty.

Nevíte tedy, jaké benefity pojišťovací agenti nabízejí, pokud jde o penzijní připojištění? Jaký benefit je podle vás nejvíce lukrativní?

Odpovědi
Hlada

Žádné.
Jako ekonom jistě budeš umět mamce vysvětlit, proč je to nevýhodné.