Jaké bude počasí?

Ahoj všichni,co myslíte bude letos v zimě hodně sněhu? Hlavně mi jde o Štědrý den,díky za odpovědi.
Doplňuji:
Díky všem za odpovědi. Závěr je takový,že bude velká zima,takže jsem manželovi vysvětlila,ať nakoupí hodně dřeva,čím dříve,tím lépe. No a já začnu dělat zásoby jídla,kdyby jsme se nemohli dostat do obchodu. Jelikož naši silničáři nestíhají nápor sněhu už takhle a co kdyby ho bylo ještě víc.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Před chvíli jsem psala, že někdo umí třeba věštit. Já ne.

Proto se domnívám, že nezáleží na tom, jaké bude počasí, ale věřím, že celé vánoční svátky budou štědré, krásné a šťastné pro nejvíc lidí.
Může tuto sváteční pohodu ovlivnit počasí?

Další odpovědi:

Zlatý

Já vím jak bude. Přes den zataženo, v noci roztaženo :D:D

Zlatý

Zlatý

Tak na tuhle otázku si myslím že nám zatím neodpoví ani Meteorolog takže se budem muset nechat překvapit.

Bronzový

jak bude tak bude! uvidíme! že by poručíme větru dešti?
Doplňuji:
na podzim oloupu cibuli a řeknu ti to přesně! za předpokladu, že ta cibule bude z valašska a ne třeba z PL... si nevybereš, globalizace

Bronzový

Ja myslim,ze neni spatne myslet dopredu a mit nejake "zasoby",ci "backup plan" .
Kdysi nejaky meterolog prohlasil,ze po silnych vedrech musi zakonite nastoupit kruta zima a tak indiani,az si to precetli na svych PC,zacali delat zasoby dreva.
Podle toho ostatni meterologove usuzovali,ze bude "letos" opravdu velka zima a tak vidite,ze se i podle tradic jiz nemuzeme ridit.

Zlatý

Myslím že nás čeká opět tuhá zima.Na Štědrý den si myslím bude sníh,ale hlavní nápor sněhu bude opět v lednu.Kropítko proč myslíte už ted na zimu,to proto aby ste byla připravená jako silničáři?:-)

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Nakupování

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Nakupování

Zlatý Drap 414
Zlatý gecco 273
Zlatý hanulka11 271
Zlatý marci1 263
Zlatý mosoj 238
Zlatý briketka10 148
Zlatý annas 143
Zlatý ReHu 132
Zlatý iceT 109
Zlatý quentos 108

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.