Dismas

Jak dostat drobky zpod mezerníku?

Podmezerníkmi­zapadlkousekchip­suanemůžutodos­tatven.Poradí­tejaknato?

Nejlepší odpověď
Kepler

Mezerníkjsipou­žildvakráttak­žejsitoužvyře­šil.

Další odpovědi
Kulpix

To je přesně jako v tom vtipu.
UZIVATEL PISE NA MICROSOFT》pomoz­temiprosimnej­demimackatmezer­nik.
ODPOVED OD MICROSOFTU》sprav­ny_uzivatel_se_o­bejde_i_bez_me­zerniku_. ☺☺☺☺☺

Doplňuji》 rád bych věděl, proč to ANNAS upravil tím, že přidal čárky. Teďka DISMAS vypadá , jako by su tu dělal srandu.Já ale věřím,že mu to tam zapadlo taky se mi to stalo.

anonym

já si noťas vyfoukávám stlačeným vzduchem

hippeace

Podle toho jakou máte klávesnici, pokud má odjímatelná tlačítka stačí mezerník vycvaknout a vyčistit to pod ním, u jiných stačí vyfoukat u těch nejhorších klávesnic je potřeba rozebrat zařízení a vyčistit klávesnici ze spodu.

tforro

Většinou dvěmi plochými šroubováky podebrat a vypáčit.

kablik

já nad klávesnicí nežeru ani ji nezalívám čajem…