cliwe

Jaká značka notebooku je nejlepší?

Doplňuji:
do 20000 🙂

Nejlepší odpověď
rynek878

Všeobecně jsou najkvalitnější (jak komponenty tak mechanicky) notebooky značky IBM.
Na druhém místě se umísťuje HP (Compaq), Toshiba a Dell
Ostatní nemá význam zařazovat z nich je asi najlepší Asus, a najhorší Acer (už i ECS začíná být v mechanickém prevedení podstatně lepší než Acer)..

Další odpovědi
Valky

Rozhodně Dell a Lenovo… o jiných ani neuvažujte… MSI má fajn komponenty, ale mechanické provedení stojí za vyliž… Acer, Asus jsou nejhorší notebooky, které můžete na trhu sehnat, k nim bych zařadila i Toshibu atd.. ;)
Můj snoubenec je IT manager a s počítači dělá už nějaký ten pátek – zkušenosti jsou vlastní a můžete jim důvěřovat.. :o)

DavPle

Dobrý den, upřímě: notebook nejlepší značky do 20 000 je jakýkoliv, který na Vás nebude moc těžký, nebude moc hřát, bude akorát veliký a bude mít záruku alespoň 2 roky a rychlý servis.
Myslete na sebe – v této cenové hladině pořídíte kvalitní notebook od všech „globálních“ značek.
Vybírejte v počítačových prodejnách (na internetu „neošaháte“) a pomoc ochotného specialisty se 2× vyplatí. Přeji dobrou volbu!

(pro ostatní odpovídající – nekamenujte mě – jsem z IT a zažil jsem „radosti i strasti“ se všemi značkami, které zde zazněly – není nejlepší značka ale pro každého existuje nějaký nejlepší notebook!)

HOMER

To se tak nedá říct.Navíc stejně všechny značky většinou vybavují notebooky stejnými díly..Notebook jsem si osobně nevybíral podle značky,ale hledal jsem nejlepší poměr mezi cenou a výkonem, několik jsem si vytypoval a pak vybral ten svůj podle provedení (a ostatních „maličkostí“ jako je např. dostatek USB portů atd.).Myslím,že je nejdříve potřeba i ujasnit co od notebooku chceš (jestli hry,kancelář,či multimédia,jestli má být co nejmenší,nebo s velkým monitorem atd.) a podle toho si pak najít ten,který ti nejvíc vyhovuje.Za 20 tisíc si pak klidně pořídíš i dva,nebo slušné herní dělo..

Nozdrolomo

IBM už notebooky nevyrábí a prodalo celou divizi ntbků společnosti LENOVO. To k první odpovědi.
Osobně bych se řídil testy v odborných časopisech, kde notebooky v pravidelných intervalech testují.

zdendík

asus je nejsuprovější je rychlej

casey

Osobne za nejlepsi povazuji trojici HP, Lenovo, Dell.

RomanP

pokud pominu cenu, a budu chtít všestraný noťas tak jedine od firmy HP

151kbar151

Asus N71J Series.

agentpv

Já mám v práci Toshibu a jsem velmi spokojený.