marcelkacz

Jaká velikost?

Jakou největší úhlopříčku muže mit notebook.

Nejlepší odpověď
kropitko

18,4 palců

Zdroj: http://www.no­tebooky-acer.cz/uhlopricka-18.4-palcu-42.html

Další odpovědi
monkey

já viděl 17 palců ale tak trochu tuším že by mohl být větší někde jinde na trhu.veliké notebooky viz 17 palců ale popírají to čím jsou.notebook vznikl proto aby jste jej mohli přenášet a být mobilní.už vidím jak se někde někdo plahočí z téměř 5 kily a takovýmy rozměry.minino­tebooky naopak tento účel plní dokonale.lehké a malé.jeden jsem měl a je z něj vše dobře čitelné a jako hračka super…

Arni

Pokud vím, tak opravdu těch 18" palců. Dělá je např. Acer, Asus a pod. Ale připadá mi to na notebook zbytečně moc.