Rokio

Jaká je průměrná úroková sazba u úvěru ze stavebního spoření?

Také by mě zajímalo, po jak dlouhé době většinou lze o úvěr ze stavebního spoření žádat a co se děje s dosud naspořenou částkou ve stavebním spořením?

Odpovědi
Dochy

Proč Tě zajímá průměrná? A průměr v jakém smyslu?? Ono záleží na podmínkách v době uzavření smlouvy – každý může mít jinou v závislosti na tom kdy uzavřel smlouvu o stav. spoření, u jakého ústavu a v jakém režimu.

ivzez

„Průměrná úroková sazba úvěru ze stavebního spoření“
je podle mne nesmysl. Každá stavební spořitelna má své
podmínky, které je potřeba nastudovat.

Dále je podle mne potřeba vzít v potaz i další podmínky,
nezajímat se pouze o výši úroku.