Mika47

Jaka je podle vas nejlepsi znacka notebooku? Vyberte z moznosti?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
Bedy

HP

Ono je to individuální, já mám dobré zkušenosti s HP, Lenovo a Dell, naopak Acer, Asus, PackardBell a Samsung žádná sláva.

Další odpovědi
brillant

Jiná

marci1

Jiná

Doplňuji:
http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=nejlep%C5%A1%C3­%AD%20notebook

briketka10

LENOVO

Lenovo a Dell
Lenovo má synovec a sestra je fakt super
a Dell jsem používala leta v práci byl výborný 😁
Doplňuji:
jinak já mám Toshibu Satellite s
harman kardonovými reproduktory
vybírala jsem si ji na filmy a hudbu
a jsem nadmíru spokojená :D
http://www.no­tebookcheck.net/fi­leadmin/_migra­ted/pics/image1_54c9fa_0­7.jpg

Elis Pokorná

HP

einstein

Jiná

Doplňuji:
Osobně preferuji MSI

Katy123

Jiná

zelezo1983

DELL

klob1

Jiná

Lenovo se používá dnes pro kosmonautiku.Jinak hlavně asi Intel uvnitř nejlépe.min I5 nebo I7.Nebo nějaký jiný osvědčený,zkus se dívat na recenze uživatelů ne obchodníků.

miape

Jiná

Smoullinka

HP