Avatar uživatele
MacChill

Jaká je nejbohatší česká firma?

Já si myslim že Plzeňský prazdroj…

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4578 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
baghira

PPF, Agrofert, ČEZ… kandidátů by bylo víc. Ono taky záleží na kritériích, čemu se říká nejbohatší.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Valky

S tím ČEZem nevím. Víte, jaké výhody mají zaměstnanci atd? Můj otec tam pracuje sjiž celá léta a neznám firmu, která by se tak o své zaměstnance starala. Mají svého lékaře, saunu, sportovní vyžití. Pokud jste zaměstnanec, máte velké slevy na jejich služby. Například si zaměstnanci musí alespoň 1× do roka vzít dovolenou 14 dní v kuse, jelikož se zjistilo, že během týdenní dovolené si tělo neodpočine atd atd… ;o) Já tam byla na praxi – jelikož mám vystudovaný silnoproud a byla jsem tam velice spokojená, protože jsou tam opravdu jen odborníci, kteří tomu rozumí. ;o)
Doplňuji:
Proč? To je jednoduchý. Proč se tady pořád jen zdražuje? Protože Češi jsou ovce, kteří si sice doma, nebo u piva zanadávají, ale pořád za to platí… V cizině by se jim na to vykašlali… ;o)

Upravil/a: Valky

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
lexx

Ano, jde o ty kritéria, výkony ? obrat ? zisk ? aktiva ? majetek ? akcie ? o spokojenost a důstojný plat zaměstnanců, jejich jistoty asi nepůjde, že.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
rosinka

Jestli to není pravé tím,že je to nejbohatší česká firma. A mile mě překvapilo, že někde taky myslí na své zaměstnance.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Zplic

Je to sice hezké, že se o zaměstnance někde dobře starají, ale nemusíš jim dělat laciné PR. Nejbohatší je zákonitě ten, kdo nejvíce okrade největší počet lidí. Proč mají občané ČR dražší elektriku, než mají ti, kteří si českou elektriku kupují v zahraničí (Německo, Rakousko)?

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
baghira

Valky: právě že především bohatá firma si může dovolit kvalitně pečovat o zaměstnance (a kvalitní spokojení zaměstnanci dělají bohatou firmu – je to takový kruh).

Mimochodem, interní pokyn brát si minimálně 14 dní dovolené v kuse je i u nás – a to jsme firmička o 15 lidech :)

před 4578 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek