Boobearek:3

Jak zvýraznit svou stránku na facebooku?

Jak mám ukázat více lidem ,že mám tuto stránku a aby je zaujala? Prosím neříkejte mi o reklamě potřebovala bych jiný způsob…Děkuji moc :)

Nejlepší odpověď
www

FB sice nepoužívám, ale vše najdeš v pravidlech či FAQ tam.

Další odpovědi
Bedy

A co zkusit Websurf – je to sice reklama, ale nedáte za to ani korunu.
Akorát neodporučuji používat Autosurfování, to Vám nepřinese žádné opravdové návštěvníky. Ale zbytek (Manualsurf, Bestsurf, Paysurf) určitě doporučím, věřím, že Vám přinesou návštěvníky.

Však více o Websurfu najdete zde: http://www.web­surf.cz/?ref=627­45

Samozřejmostí je, ale aby stránka opravdu o něčem byla a byla prostě originální. V opačném případě opravdu nikdy nikoho nezaujme.

anonym

Spamováním v komentářích… Jak to vidím 🙂