jak zrušit skype

chtěla bych vědět jak z počítače uplně zrušit a vymazat skype .

Nejlepší odpověď
anonym

V přidat nebo odebrat programy.

Další odpovědi
panenka

souhlasím s kolegou klik+start+odebrat a přidat najdi skype a dej odebrat jakmile na něj klikneš odebrat měl by být odinstalovan a ty by jsi ho měl mít pryč z pc

kenyrts

Tak klepněte na start ,najděte ovládací programy,poklepejte na „přidat a odebrat programy“,potom si najděte „Skype“ označte ho a dejte odebrat,Skype se odinstaluje z PC,toť vše,P.S.je dobré PC restartovat!!!!!