Jak zrušit poplatek za rozhlas?

Potřebuji zrušit poplatek za rozhlas, který je psaný na osobu jež už nežije.

Nejlepší odpověď
kenyrts

placení koncesionářských poplatků za rozhlas a televizi. "Ten, kdo ho chce zrušit, si musí na poště vyzvednout formulář – Oznámení o změně pobytu poplatníka rozhlasového a televizního poplatku – a vyplněný jej zase na poště odevzdat.

Kde vám poradí: na bezplatné lince 800 104 410 a internetových stránkách www.cpost.cz

Další odpovědi
Džanička

Nejspíš si tam zavolejte,a řekněte důvod proč rozhlas zrušit,a myslím že po Vás budou určitě také chtít to poslat písemně a možná i kopii úmrtního listu popř.parte.Oni Vám vyjdou vstříc,nebojte,mám to z vlastní zkušenosti.

panenka

zavolej si na bezplatnou linku kterou ti dál kolega nebo to zrušení stačí i vyřídit už i na poště na počkání