Angi-Shy

Jak zprovoznit klávesnici a myš, když přestaly fungovat po resetování pc do tovarniho nastavení?

Projel jsem snad vsechny mozny reseni na ktery jsem narazil. Klávesnice a mys pred resetem normalne fungovaly. Po resetu do tovarniho nastavení se objeví modra obrazovka kde mam vybrat v jakem jazyce chci pokračovat, ale ani mys ani klávesnice nereagujou.

Zkousel jsem jine usb zdirky, default nastaveni BIOSu, enable\disable legacy usb a i spusteni v safe mode, v safe mode se prakticky ale znovu zobrazi v jakym jazyce chci pokračovat a mys a klávesnice stale nic…

Jeste neco by pomohlo?

Odpovědi
Filip84

Pokud je to klasický PC, někde na základní desce bude klasická zdířka PS/2. Budeš muset sehnat klávesnici pro tu klasickou zdířku, nebo redukci – někdo Ti tu starou klávesnici může i vypůjčit.

V BIOSu klávesnice / myš fungují? Pokud ano, je tam problém s ovladači. W10 si, normálně, stahuje ovladače sám online. Je připojen – jak se Ti zobrazuje ta obrazovka – k síti? Pokud není, mohlo by pomoct ho připojit normálně kabelem k modemu, pak připojit, přes USB, klávesnici a myš a takhle ho nechat, on by si měl ty ovladače nainstalovat sám.

Jinak servis.