George25

jak zpomalit srdeční frekvenci?

Lidi nevíte někdo jak zpomalit tep?

Nejlepší odpověď
quentos

jít spát, ve spánku se zpomalí spolehlivě

Další odpovědi
tom004

Dobré ráno.Jde to pomocí prášků,jsou na lékařský předpis,pokud je to nutné snížením tělesné váhy,někdy je příčinou vysoký tlak,nebo zkus využít některý z odkazů.

http://www.go­ogle.cz/search?sou­rce=ig&hl=cs&rlz=1G1GGLQ­_CSCZ314&q=sn%C3%AD%C5%B­Een%C3%AD+frek­vence+srde%C4%8­Dn%C3%ADho+te­pu+cvi%C4%8Den%C3%AD­m&btnG=Hledat+Go­oglem&oq=sn%C­3%AD%C5%BEen%C3%AD+frek­vence+srde%C4%8­Dn%C3%ADho+te­pu+cvi%C4%8Den%C3%AD­m&aq=f&aqi=&aq­l=&gs_sm=s&gs_u­pl=564708l589529l0l59426­5l41l41l0l35l35l0l378l14­34l0.3.2.1l6l0

briketka10

někdy se mi to taky stane, před usínáním ani nevím proč, jestli jsem měla ten den frmol, úplně cítím jak to srdce bije, jakoby chtělo vyskočit z těla až je i slyšet..
chce to se celkově sklidnit a pak na to nemyslet, samo to přejde..

pusinka50

Ihned přestat myslet na to, že ti tluče srdce a začít pomalu a hlouběji dýchat do břicha a nahoru ke klíčním kostem a vydechovat od klíčních kostí dolů do břicha, ale ne zas moc zhluboka, aby ses nehyperventiloval, pak by se ti točila hlava atd. Tlak většinou stoupá při starostech, ve stresových situacích nebo krátce po nich při uvolnění, při námaze, při sportu. Taky doporučuji si koupit tlakoměr, dá se pořídit v lékárně nebo v prodejnách zdravotnických potřeb nebo na internetu do 400 Kč.

mosoj

Zvýšit svoji fyzickou zdatnost cvičením.Samozřejmě za předpokladu, že se nejedná o nemoc, což se zde určitě nedozvíte.

Kric.ouwner

Většinou se nejedná o rychlí tep ale o hluboké srdeční aktivity , stačí si po ránu před spaním odpoledne v práci kdy jste v klidu a třeba po větší námaze spočítat tep při větší námaze by měl bušit až 120× za minutu , po ránu ( pokaď se vám nezdálo něco šíleného ) a večer když jste v klidu by měl být od 65–80 Tepů za minutu , a normální když třeba čekáte na oběd v restauraci a jste v klidu tak od 80–105 , ale radím zajít k doktorovi takové to věci vám neodpoví ani lékař co s tím když vás osobně neprohlídne , a tu hlubokou srdeční aktivitu jde tzn. léčit práškama ale doporučuji jste li mladý člověk začít sportovat a do měsíce je to v pořádku …

led

Treba sa fyzicky i psychicky uvoľniť.
Cvičený človek to dokáže ľahšie.
Viem o spomalení na 36 tepov (záznam z EKG) u zdravého človeka. Na otázku sestry u EKG zaznela odpoveď:„Povedala si, že sa mám uvolniť“