DusanOrlik

Jak změnit profilové jméno na facebooku?

Na facebooku se jmenuju DusanOrlik,chci se jmenovat jinak-jak to mám udělat?Zkoušel jsečm to,ale nejde mi to.
Doplňuji:
Chci se jmenovat Dušan gaga Orlík,ale když to zkusím tak se mi objeví tohle: Požadavek na změnu jména byl automatickým schvalovacím systémem zamítnut-a proto mi to nejde změnit :(

Nejlepší odpověď
Michal Kole

Asi vadí to gaga, protože se tak jmenuje jedna slavná zpěvačka

Další odpovědi
DomcaCZ

Jak mas vpravo nahoře účet tak to ti sjede dolu nabidka a tam je NASTAVENÍ ÚČTU a hned 1. je OBČANSKÉ JMÉNO a tam to akorat změníš
Doplňuji:
SORRY Tak to vazne nevim