Leontyn

Jak zjistit, komu patří wifi?

Jak zjistím, komu patří zabezpečená wifi v baráku (či v okolí), abych se s ním spojil a nabídl mu peníze, když se budu moct na internet připojit? Děkuji.
Doplňuji:
Upravuji otázku:

Je tady někdo, kdo mi poradí? Odpověď typu – „podle sítě se dá zjistit ledasco“ mmně ani nikomu jinému s podobným problémem nepomůže. Rovněž odpověď typu „pochybuji, že se bude někdo chtít o konektivitu dělit“ – nejdříve se ho chci zeptat, pak řešit, zda se rozdělí nebo ne. Děkuji za pochopení.

Nejlepší odpověď
www

Podle názvu Wifi sítě se dá ledacos zjistit.
Stačí alespoň trochu přemýšlet, nikdo totiž nemá povinnost komusi sdělovat název své soukromé sítě. Takže pokud je ta síť např. nějaké hospody, může být jakási zkratka v názvu ap.
Poskytujeme síť sousedovi a my mu museli říct, jak na ni.
Nečil se, je to tak! 😁

Další odpovědi
jennysh

Nedá se to zjistit jenom tak. A také pochybuji o tom,že se s vámi bude chtít někdo o konektivitu dě­lit.

Jak tady říkal uživatel WWW:Podle názvu wifi. Když má někdo název:AP_Home_No­vákovi-Pokuď někoho takového s příjmením znáte a pochází z ,,baráku´´ Tak,už není problém,mu zaklepat na dveře a domluvit se.

www: u nás máme i takovéto případy. 😁 Většinou jsou to ti,co jsi chcou nastavit wifi sami a odhalí tím někdy víc,než je zdrávo.

IK

Z názvu bys něco poznal, ale víc štěstí budeš mít když obejdeš sousedy a přímo se jich zeptáš. Ale je pravda že kdyby mi někdo zaklepal na dveře a řekl že by se chtěl na mne připojit tak se budu kroutit…pokud máš v okolí dobré známé můžeš mít štěstí.