Wortygen

Jak zjistím „USER NAME“ od wifi ?

Chci se zeptat , jak zjistím Uživatelské jméno od mé wifi. Jedná se o D-LINK WPA2-PSK zabezpečení.

Jinak heslo je stejné , jaké jsem zadával?

Odpovědi
anonym

Myslíš jméno pro administraci wifi routeru? – defaultní je admin, ale pokud jsi je měnil (což je doporučeno), nezjistíš je.
„Jinak heslo“ – které myslíš? Určitě je stejné, jaké jsi zadával, ale jedno je pro administraci routeru (ke jménu admin, původně by u D-Link mělo být prázdné, ale nepíšeš typ, takže to tvrdím ´bez záruky´, koukni do manuálu).A druhé heslo je k WPA2-PSK zabezpečení, to se zadává na klientech pro připojení k wifi.

cochee

Musíš mít hlavně možnost nahlédnout do správy té wifiny (accesspointu); některé přístroje však heslo stejně neukážou, je jen vyhvězdičkované. Některé přístroje umožňují heslo zviditelnit. A pokud na to heslo nepřijdeš a nelze ho zjistit, lze ho v té administraci přepsat novým.