Jak získat nejlevnější internet ?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Odpoveď byla označena jako užitečná
Zkuste se podívat na http://www.adsl.cz/… v nabídkách máme více operátorů a případně Vám poradíme, jak získat nízkou cenu a jak si zajistit, aby Vám cenu po roce nezvedali.

Další odpovědi:

Zlatý

Podívejte sen na nabídky poskytovatelů . Samozřejmě nečekejte zázračné rychlosti a čtěte vždy podmínky - třeba UPC nebo O2 nabízí sice velmi levný internet, ale zase tam jsou skryté poplatky a ta cena platí jen omezenou dobu (třeba rok). Pak se to zvýší.

Takyzáleží, jak budete internet využívat - jestli se připojíte jen občas nebo jeslti to budete chtít využívat každodenně, apod.

Dobré ceny má operátor U:fon, osobně mohu doporučit - www.ufon.cz

Stříbrný

To víš, já ti to najdu a ty mi odepíšeš, že to u vás není. Zbytečná práce.

Bronzový

Hledat.

Stříbrný

Já mám špatnou zkušenost z o 2 slíbili že to bude za 500,- v akci po instalaci to stálo 600.- a po roce chtěli 900.- mněsíčně Modem A nakonec mi to nechtěli zrušitz as posílali upomínky a exekuci Modem si naůčtovali .900..- jsou to doslova piráti.

Diskuze k otázce

Zlatý

Sůwa

Už jsem se radovala, jak se připojím přes U:fona, jenže kolem vesničky kde mám chaloupku je čistě bílo. Buď bych musela do polí, nebo holt zůstanu kde jsem. Můžu ale poradit, že třeba Vodafone dá slevu jen když si o ni řekneš, sami ji nanabídnou. :-)

Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 948
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 820
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.