Alešek Fialů

Jak získat další členy do komunity na Reddit?

Založil jsem si skupinu na Yakariho, toho malého indiána a zatím tam nikdo jiný není. Jak mám přitáhnout další lidi a aby tam taky něco posílali? Má tato komunita vůbec šanci a může být trojjazyčná? https://www.red­dit.com/r/Yaka­riEtPetitTonne­rre/
Největší šanci na další lidi bych viděl z Německa. A co bych měl ještě vylepšit? Děkuji.
Aleš Fiala

Odpovědi
elkon

Co třeba dělat něco rozumného, výlety, sport, kultura. Aby ti to do života něco dalo. Ne nějaké blbiny, které jsou k ničemu. Nechat občas mobil a nebo PC doma v klidu.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.