Sůwa

Jak zareagují vaše kočky?

Pokusím se poslat nahraný skutečně kočičí hlas, který asi v jejich řeči něco znamená. Můj kocourek okamžitě zbystřil pozornost a snažil se toho kamaráda najít za reproduktory. Zatím tak regovaly i kočky mých známých. Může to prosím zkusit pustit svým kočičkám a kocourkům? Děkuji. Sůwa
http://letecka­posta.cz/708265308
Doplňuji:
Teď, když už si to kočičky a kocourci poslechli, mohli bychom podle reakcí zkusit uhodnout, jestli to byla nějaká poplašná zpráva? Ten křikloun vypadal dot rozčíleně 🙂

Nejlepší odpověď
Reuef

tak kocour byl uplne zmatenej taky ji hledal…ale s kockou to ani nehlo

Další odpovědi
briketka10

tak na mého kocourka toto učinkuje vždy, tvrdě spal a vylítl jak šipka, vykuleně běhal po celé místnosti, hledal všude, dokonce se i mračil, že nikoho nenašel, dala jsem zvuk i video opakovaně asi 3 minuty, nevím co si myslel, ale když jsem ho ujistila, že je ta kočička v pořádku a nikdo ji neublížil tak se uklidnil, ale pak ji ještě chvilku hledal 🙂

Doplňuji:
možná to byla naštvaná mamka, které vzali koťátko, tak jednou řvala moje kočka, když jí zapadlo kotě mezi radiátor, my ho nemohli vytáhnout, tak řvalo kotě řvala ona a myslela, že mu chceme ublížit..
jéjé a jak byla pak šťastná, olízala ho a zavrtala se do koše 🙂

terry

Můj pochrupávající kocour nejdřív zbytřil pozornost, pak se šel podívat z okna a pak okukoval okolí repráku :).

WeeBear

Poslouchal a pak vyděšeně začal koukat zleva doprava.. Celou dobu měl pootevřenou tlamičku a vůbec vypadal vyděšeně. 🙂

IBI05

Náš kocourek Kulíšek tedy asi nění kocour :D vůbec nereagoval.Jen tak pokoukl ale jinak zalehl na polštářek.

auluk

Můj Matýsek spokojeně spinkal a zbudil se jen koukal

albert

Vzhledem k tomu (nejspíš), že náš kocour už je starý dědek, tak to s ním ani nehnulo.