Avatar uživatele
Sůwa

Jak zareagují vaše kočky?

Pokusím se poslat nahraný skutečně kočičí hlas, který asi v jejich řeči něco znamená. Můj kocourek okamžitě zbystřil pozornost a snažil se toho kamaráda najít za reproduktory. Zatím tak regovaly i kočky mých známých. Může to prosím zkusit pustit svým kočičkám a kocourkům? Děkuji. Sůwa
http://letecka­posta.cz/708265308
Doplňuji:
Teď, když už si to kočičky a kocourci poslechli, mohli bychom podle reakcí zkusit uhodnout, jestli to byla nějaká poplašná zpráva? Ten křikloun vypadal dot rozčíleně 🙂

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: Sůwa

Zajímavá 6Pro koho je otázka zajímavá? terry, Drap, Pecudka, briketka10, veruska, akvidzerp před 4443 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Reuef

tak kocour byl uplne zmatenej taky ji hledal…ale s kockou to ani nehlo

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
briketka10

tak na mého kocourka toto učinkuje vždy, tvrdě spal a vylítl jak šipka, vykuleně běhal po celé místnosti, hledal všude, dokonce se i mračil, že nikoho nenašel, dala jsem zvuk i video opakovaně asi 3 minuty, nevím co si myslel, ale když jsem ho ujistila, že je ta kočička v pořádku a nikdo ji neublížil tak se uklidnil, ale pak ji ještě chvilku hledal 🙂

Doplňuji:
možná to byla naštvaná mamka, které vzali koťátko, tak jednou řvala moje kočka, když jí zapadlo kotě mezi radiátor, my ho nemohli vytáhnout, tak řvalo kotě řvala ona a myslela, že mu chceme ublížit..
jéjé a jak byla pak šťastná, olízala ho a zavrtala se do koše 🙂

Upravil/a: briketka10

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
terry

Můj pochrupávající kocour nejdřív zbytřil pozornost, pak se šel podívat z okna a pak okukoval okolí repráku :).

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
WeeBear

Poslouchal a pak vyděšeně začal koukat zleva doprava.. Celou dobu měl pootevřenou tlamičku a vůbec vypadal vyděšeně. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
IBI05

Náš kocourek Kulíšek tedy asi nění kocour :D vůbec nereagoval.Jen tak pokoukl ale jinak zalehl na polštářek.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
auluk

Můj Matýsek spokojeně spinkal a zbudil se jen koukal

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
albert

Vzhledem k tomu (nejspíš), že náš kocour už je starý dědek, tak to s ním ani nehnulo.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Zvířata