Zlatý

Jak zareagují vaše kočky?

Pokusím se poslat nahraný skutečně kočičí hlas, který asi v jejich řeči něco znamená. Můj kocourek okamžitě zbystřil pozornost a snažil se toho kamaráda najít za reproduktory. Zatím tak regovaly i kočky mých známých. Může to prosím zkusit pustit svým kočičkám a kocourkům? Děkuji. Sůwa
http://leteckaposta.cz/…
Doplňuji:
Teď, když už si to kočičky a kocourci poslechli, mohli bychom podle reakcí zkusit uhodnout, jestli to byla nějaká poplašná zpráva? Ten křikloun vypadal dot rozčíleně :-)

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Bronzový

tak kocour byl uplne zmatenej taky ji hledal...ale s kockou to ani nehlo

Další odpovědi:

Zlatý

tak na mého kocourka toto učinkuje vždy, tvrdě spal a vylítl jak šipka, vykuleně běhal po celé místnosti, hledal všude, dokonce se i mračil, že nikoho nenašel, dala jsem zvuk i video opakovaně asi 3 minuty, nevím co si myslel, ale když jsem ho ujistila, že je ta kočička v pořádku a nikdo ji neublížil tak se uklidnil, ale pak ji ještě chvilku hledal :-)

Doplňuji:
možná to byla naštvaná mamka, které vzali koťátko, tak jednou řvala moje kočka, když jí zapadlo kotě mezi radiátor, my ho nemohli vytáhnout, tak řvalo kotě řvala ona a myslela, že mu chceme ublížit..
jéjé a jak byla pak šťastná, olízala ho a zavrtala se do koše :-)

Zlatý

Můj pochrupávající kocour nejdřív zbytřil pozornost, pak se šel podívat z okna a pak okukoval okolí repráku :).

Stříbrný

Poslouchal a pak vyděšeně začal koukat zleva doprava.. Celou dobu měl pootevřenou tlamičku a vůbec vypadal vyděšeně. :-)

Pokročilý

Náš kocourek Kulíšek tedy asi nění kocour :D vůbec nereagoval.Jen tak pokoukl ale jinak zalehl na polštářek.

Pokročilý

Můj Matýsek spokojeně spinkal a zbudil se jen koukal

Pokročilý

Vzhledem k tomu (nejspíš), že náš kocour už je starý dědek, tak to s ním ani nehnulo.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zvířata

Zlatý Drap 1073
Zlatý beer 710
Zlatý www 558
Zlatý briketka10 346
Zlatý ReHu 306
Zlatý hanulka11 296
Zlatý annas 280
Zlatý marci1 263
Zlatý mosoj 257
Zlatý gecco 248

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.