Yggdrasil.

Jak webové stránky sestavují F.A.Q.?

Je to opravdu podle toho, na jaký otázky se jich lidi často ptají, nebo prostě sepíšou zásadní informace, o kterých si myslí, že se budou hodit a zpracují to do otázek?

Nejlepší odpověď
anonym

Platí to druhé, sepíšou zásadní informace. Některé weby ale doplňují nebo mají přímo knihu, databasi otázek odpovědí s vyhledáváním.

Další odpovědi
le*randic

Já to dělám obojím :) Nejdřív sepíšu, potom doplňuju.

ivzez

Stránky nesestavují nic,
F.A.Q. sestavují provozovatelé webů/stránek.

Základ určí majitel/provo­zovatel,
zbytek doplní častými otázkami návštěvníků.

Někdy jde jen o nápovědu zpracovanou jinou formou.
Klasickou nápovědu nebo pravidla provozu
lidé moc nečtou …

anonym

Jedno i druhé…
Prvotní FAQ jsou sestavené podle toho, co majitel nebo webmaster považují za stěžejní, pak jsou – případně, doplňovány konkrétními dotazy uživatelů – návštěvníků.
___
Některé ´dotazy´ sice vypadají jako vytažené z Vtipnější vyhrává, ale věř, že ty nejneuvěžitelnější jsou reálné…
😉