LucinkaLLL

Jak vytvořím stránku na facebooku?

Jak si vytvořím stránku na fb?

Odpovědi
FOX.IK

Najetsi na nejakou stranku u ktere mas „to se mi libi“ a vpravo nahore (v postrannim sloupci) musis mit tlacitko „vytvorit stranku“

Human

https://www.fa­cebook.com/pa­ges/create.php :)

lota

Taky to hledám stále dokola. Mně osobně se FB jeví jako hodně nepřehledný. Odkaz „vytvořit stránku“ je úplně dole v patičce, drobným modrým písmem mezi dalšími odkazy, ale pokud jsi na hlavní straně po přihlášení, musí se ti podařit dojet až úplně dolů (stále najíždějí nové a nové příspěvky ostatních).