charice

jak vytisknout více snímků prezentace na jeden papír?

Na emailu jsem si otevřela prezentaci a chtěla si ji vytisknout.Nejdříve jsem si ji však musela převést do pdf a ted si chci vytisknout více snímků prezentace na jeden papír. Kde je možnost si toto nastavit?

Nejlepší odpověď
Alesh

V nastavení tisku → změnit vytisknout snímky na podklady – počet snímků na stránku.

Další odpovědi
Dochy

Pokud to nepodporuje Tvůj ovladač tiskárny (i když teď to pro Win snad podporují všechny), můžeš zkusit virtuální tiskárnu (jeden zástupce je FinePrint – ale je placený, nebo s reklamním proužkem, určitě najdeš i bezplatné) Pak to probíhá tak, že při tisku zvolíš tiskárnu „FinePrint“ po tom co program skončí s tiskem se Ti objeví okno, kde si „výtisk“ můžeš prohlédnout, upravit stránky, zpřeházet, promazat dle libosti, zorganizovat víc stránek na list, nebo nastavit tisk brožurky (seřžadí stránky správně za sebe a zmenší) a pak to tepr necháš vytisknou skutečnou tiskárnou.