ptáč

Jak vysvětlit holubům, že nedostali vodu, protože jsem nebyl doma?

Oni se pravidelně slítávají na okno, taky mají žízeň. Někdy jsou nakrkaní, že voda není. Tak ať letí jinam. Co kdybych jim řekl, že jsem byl na fušce, proto jsem nalít vodu nemohl, protože to nejde. Že by to tedy možná šlo, namontovat čidlo a to by spustilo vodu, i když zrovna nejsem doma.
Mohli by tomu holubi uvěřit, nebo by koukali, že si z nich dělám kozy?

Odpovědi
arygnoc

teraz vám osíáva iba omluva.

pre budúcnosť:
keď pôjdete nabudúce na fušku, dajte na okno tabuľku:

  • dnes voda nebude.

😉

štamgast

Nauč se holubí řeč…

ptáč

Dnes do večera zavřeno.