Adri ..

Jak vystavit zboží na aukru, aby kupující dostal možnost „přidat do košíku“?

Dobrý den, nikde nemůžu najít návod, jak vystavit více zboží na aukro.cz, aby při jeho koupi byla možnost „přidat do košíku“ a já si nemusela zařizovat nějaký eshop. Může mi někdo prosím poradit? Asi neumím hledat, ale žádný návod jsem nenašla.

Je mi to jasné, ale jde mi o tu možnost mít vystavené zboží s možností přidat do košíku, tak jako to má víc než dost lidí na aukru. Věnuji se sběratelství plechovek, proto chci, aby si každý mohl vybrat a objednat to, co potřebuje a nemít zbytečně aukce o každou plechovku zvlášť, pokud je zde možnost přidat do košíku.

Odpovědi
anonym

koukl bych na Aukru do nápovědy pro prodejce, manažera prodeje

setapouch

Vystavíš aukci ne s přihazováním, ale Kup teď.

gecco

Aukro není e-shop…!!!
Aukro je aukční server – každá nabídka je aukcí, na daný předmět se přihazuje…
😉
Chceš-li e-shop, pořiď si e-shop…

jáára

I Aukro je e-shop a košíky tam fungují.
Nevím jestli jde dávat do košíku všechno co je „Kup teď“ nebo prodávající musí být „Aukro Shop“.