Sonush

Jak vyřešit problém s blogem.cz?

Ahoj,
před chvílí jsem si založila blog, ale nejde mi změnit vzhled – respektive se mi ten vzhled na blogu neobjevuje. Když si nastavím vzhled, tak se na blogu zobrazí jenom bílá obrazovka, v ní pár odkazů, menu a pár reklam, nic víc. Nevíte, čím by to mohlo být a jak se to může vyřešit?
Btw. Prohlížečem to není, jelikož jsem zkoušela na třech prohlížečích blog otevřít a bylo to to samé..
Doplňuji:
Ne, nezapomínám, vždy všechno kontroluju, jestli jsem vše udělala správně :/

Odpovědi
ivzez

Nezapomínáte tu změnu odsouhlasit?

setapouch

Nejlíp to vyřešíš, když se obrátíš na jejich podporu. Nebo si opravdu myslíš, že tu má někdo přístup k logům?

Lamalam

Možná je původní zyhled stále v mezipaměti prohlížeče. Skus F5.