jiriii

Jak vypnu automatické spuštění úsporného režimu windovs.7

Dobrý den, jak vypnu automatické spuštění počítače ze spánku(úsp. režim)při pohybu myší či zmáčknutí jakéhokoli tlačítka na klávesnici? Mám win. 7 a klávesnice logitech bezdrátová.
Díky.
Potřeboval bych to tak abych spustil počítač pouze zmáčknutím tlačítka vyp. zap. na kompu.

Nejlepší odpověď
Bedy

To se musí v BIOSu nastavit režim S3 (ne S1 jak je výchozí nastavení). Ale ne každý počítač (základní deska) to podporuje. Pokud nejste příliš zkušený uživatel, do BIOSu raději nelezte.
Do BIOSu se dostanete tak, že hned po zapnutí počítače budete držet klávesu Delete nebo F2 (každý počítač to má zas trošku jinak)