Danarny

Jak vypálit seriál na DVD tak aby se jednotlivé díly přehrávaly samy?

Jak vypálit seriál na DVD tak aby se jednotlivé díly přehrávaly samy a já nemusela vstávat každých 45 minut z postele, když jsem nemocná? Vím že to jde, jen nevím jak na to, díky

Odpovědi
anonym

Je otázkou, co umí tvůj přehrávač – mně stačí jednotlivé díly seriálu (obecně filmy) nahrát do jednoho adresáře (root) a po skončení jednoho se automaticky začně přehrávat další.
Ale můžeš vyzkoušet, zda ten tvůj umí např. přehrávat .m3u (playlist) – pokud ano, ulož do .m3u seznam dílů*) v pořadí, v jakém chceš, aby se přehrávaly – a na přehrávači ´spusť´ právě jen .m3u.
😉
) Jde o textový soubor, takže jej vytvoříš/edituješ třeba v Notepadu, pojmenuješ jak chceš (třeba „serial“), na jednotlivé řádky napíšeš jména souborů, které obsahují jednotlivé díly a uložíš jako „.*“ s příponou m3u.

Zbynas

Např. v Neru vytvořit filmové DVD, udělá to z jednotlivých dílů jeden film.

iceT

Já mám jednotlivé díly před vypálením očíslované od 01 do 10,pak už normálně 11,12,…pokud by byly očíslované standardně 1,2,3…tak se budou za sebou řadit jinak,obzvláště v dvd přehrávači a taky se vypálí zpřeházeně.
Na PC pak zvolím přehrát vše,a jde to.V dvd přehrávači se pak taky přehrávají samy,dokud neskončí dvd.Na ps3 pak je to jinak,tam musím vždy posunovat,pokud jeden díl skončí.
Takže snad záleží na tom,na čem si to přehráváš.