petr77

Jak vydělat peníze?

Jak se stát milionářem?

Nejlepší odpověď
anonym

Při průměrné výdělku cca 20 tis. měsíčně jsi do 5_ti let milionářem!

Další odpovědi
www

Máš-li na to věk a žaludek, dej se na politiku, čím výš, tím líp. Tam získáš spotřebné konexe a pak už tam ani nemusíš být 😁 Trpělivost růže přináší, nikoliv práce. Ta jen zcela výjimečně.
Při průměrném platu to jde bez bydlení a jídla ale jednodušeji 😁

Zdroj: Praxe v ČR

Deli

Leda tak si pořídit hodně movitou a hodně nemocnou tetičku v Americe 🙂

baghira

Třeba prací. Akorát ne jako dělník u pásu, ale nějakou náročnější.

anonym

Na to přece existuje několik příruček, na něž ale my nemáme autorská práva, takže jsi na špatné adrese.

Ella

nauč se pracovat… to je taková věc, kterou člověk každý den dělá a každý měsíc za to dostává zaplaceno… a když budeš šetřit, tak se tím milionářem možná i staneš :)

lexx

tak hele: práce je poslední zoufalý pokus jak získat peníze. šmelina, podvody, lží, tunely, taky vrcholová politika, tam je to legál