vladimír

jak vrátit doručené emailové zprávy z koše zpět do seznamu doručených ?

omylem byly zprávy smazány do koše a pořeboval bych je vrátit zpět do doručených.stejně tak omylem se stalo u odeslaných zpráv.Jde to vrátit hromadně,nebo pouze jednotlivě ?

Nejlepší odpověď
SajmonModer

Pokud máš seznam email, tak zaškrtni emaily, které chceš přesunout, pak nahoře klikni na DALŠÍ AKCE a přesuň si to kam chceš.

Další odpovědi
Drap

Levým tlačítkem kliknout na zprávu, kliknout na přesunout a dát si to kam chci

Děda Louda

Jde to jednotlivě i hromadně.