kazisvět

Jak velká jsou zdravotní rizika WiFi v domě?

Abych pokryl WiFi internetem kvalitně celý dům, mám k přístupovému bodu připojenou všesměrovou anténu s výkonem 8dBi. Anténa je umístěna cca 3 metry od sedací soupravy, tj. od místa kde jsme poměrně často. Hrozí v našem případě nějaká zdravotní rizika?

Odpovědi
Linamo

Nikdy jsem o tomto druhu rizika neslysela ani nikde necetla. Manzel se pokryvem WiFi a obecne sitarinou zabyva a nikdy se nezminil o podobnych problemech pri instalaci.

Myslim, ze nas na svete ohrozuje rada jinych veci, takze …
My v byte mame taky WiFi a mame i trimesicni dcerku… takze…

Ala81

Asi stejna, jako jsou zdravotni rizika vojenskeho radaru v Brdech, nekdo tvrdi ze jsou, nekdo zase ze nic nehrozi. Osobne si myslim, ze upne bez jakehokoliv vlivu to neni, mozna nic hrozneho, ale je to elektromagneticke vlneni o stejne frekvenci jako je v mikrovlnce, samozrejme s mnohem mensi intenzitou… jenze jak se rika stokrat nic umorilo vola… O elektromagne­tickem smogu toho zeleni moc nenamluvi… neni citit ani videt, ale je tu a je ho cim dal vic. Zravotni studie na ruzna temata, nejen na wifi, se znacne lisi a jedna vyvraci druhou, cert aby se v tom vyznal. Osobne si wifinu vypinam i notebookem 😉