qqendie

Jak uvolnit kapacitu na účtu google?

Celková velikost úložiště je 15 GB.
14,5 GB zabíraly fotografie, 0,5 GB mail. Vymazala jsem alba fotografií, pak i fotografie. Vysypala koš s tisíci smazanými fotografiemi. Přesto se úložiště neuvolnilo ani o jedno mega.

Odpovědi
cochee

Zkus vymazat cache prohlížeče, jinak se podívej třeba na Disk, možná že to tam někde figuruje a „smrdí“.
Doplňuji:
Vstup na mail a tam vlevo dole je text „Používá se 2,11 GB (14 %) z 15 GB“ – to tam mám já, tvá čísla jsou samozřejmě jiná – a pod tím je odkaz „Spravovat.“ Když na něj klikneš, na objevivší stránce je nalevo koláčový graf. Když na něj najedeš myší (klikat netřeba), vyjede tabulka s rozdělením, která z Google služeb si kolik z té kvóty 15 GiB ukusuje.