Kura

Jak uvidím v PC HDD naformátovaný TV ?

HDD si TV LG naformátovala sama, ale v PC soubory nevidím. Zkoušel jsem to v Total Commanderu přes Linuxový doplněk EXT4, ale vidím jen adresář a ten nejde otevřít.

Nejde o žádné nezákonné kopírování dat, je to jen pro mou zvědavost.

Odpovědi
Roman71

Tohle jsem zkoušel v Ubuntu. Mám Smart TV od Samsungu a také bylo potřeba disk formátovat. Linux mi zjistil, že na disku byl vytvořen formát XFS. Pokud pracuješ ve Windows, tam prakticky není možné s podobnými souborovými systémy vůbec pracovat, maximálně prohlížet obsah disku, kam až ti to systém povolí.
Můj formátovaný disk v XFS jsem mohl upravovat jen jako správce, jinak pracoval v režimu čtení (bez správcovských práv) ve všech složkách nahrávek bez omezení.