J_Dan

Jak upravit otázku na odpovědi.cz klikám na upravit ale nefunguje to

Nejlepší odpověď
Alesh

  1. Vložíš otázku
  2. 1× ji můžeš doplnit
  3. další pokus o upravení již umožňuje pouze a jen změnit nastavení, jestli chceš být informován o odpovědích mailem.

Čili většinou se to tu řeší tak, že když chceš ještě něco dodat, doplnit, tak to napíšeš jako příspěvek do diskuse k otázce.

Další odpovědi
Drap

Pokud zadáš otázku, lze ji pouze jednou doplnit. Upravovat nelze.

mosoj

Dříve to šlo 1× ihned po zadání otázky. Opravoval jsem si tak překlepy.
Díky zneužívání této možnosti to bylo adminy zrušeno.