Angi-Shy

Jak ukončit program, který zamrznul?

Zasekl se mi photoshop cs6, nejde zavřít. Ukončení úlohy ve správci úloh nepomohlo a nepomohlo ani „zabití“ taskkill ve Command Prompt. Restartovat pc ted nemohu. Není nějaký způsob, který by aplikaci donutil ukončit?

Nejlepší odpověď
led

Čakať, až sa uvoľní pracovný priestor v pamäti, alebo vypnúť programy nedôležité pre chod počítača a tým uvoľniť operačný priestor v pamäti.

Další odpovědi
Roman71

Pokud nepomáhá ani ukončení procesu ve správci úloh,tak například ve Windows 7 stačilo několikrát za sebou kliknout na „X“ okna mrtvého programu. Systém většinou usoudil, že cosi není v pořádku a sám po chvilce čekání nabídl ukončení procesu.

Zdroj: http://www.con­dak.cz/nove/2014-11/23/test2/18in­valid-key.png