v342

Jak udělat přihlášení na WiFi jako v hotelu?

Myslím tím, že po připojení mi vyskočí, že musím napsat kód, který mi dali na recepci.

Nejlepší odpověď
jáára

Unify, Mikrotik, Cisco. Vyber si.

Další odpovědi
seraphico

Zabezpečit wifinu heslem.

Arne1

Lepší WiFi AP mají takovýto hotelový režim. Nesmíš se ale dívat na ty nejlevnější typy. Nenapíšu ti konkretní typy, protože jsem s tím pracoval před několika lety a co bylo tehdy dnes už asi neseženeš. Zcela jistě to bylo řešení od HP, ale není to nutnost

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Emefej

seraphico > to je jenom polovina řešení, ještě musí zřídit recepci.

seraphico

To je pravda. A to bude ta obtížnější část. 😄