zjentek

Jak to, že dosah (příjem) wifi se ve špatným počasí násobně zlepší?

Komfortnější práce s wifi při slotě.

Odpovědi
Dochy

Těžko říct. Jedna možnost – ztlumení signálu vzdálenějších stanic, které ruší váš kanál. Na androidu jsem našel nějaký wifi analyzer, který zobrazí přehled jaké stanice má v dosahu. na jakém jsou kanále a jak silný signál telefon přijímá. Možná by pro Tebe mohlo být zajímavé to skouknout. (kupodivu se to jmenuje Wifi Analyzer – vývojář farproc, ale pravděpodobně najdeš i jiné)

zjentek

Dochy jasně, díky. Co je to android?

Dochy

telefon s Android OS a google store/android market/google play či jaký má ten depozitář aplikací aktuálně název. Předpokládám, že i u jiných platforem bude nějaká podobná aplikace.

Snad i na PC, ale nejsem si jist, zda se na PC může univerzální aplikace dostat skrz běžné ovladače pro Wokna k potřebným informacím.