Mell

Jak to odinstalovat?

Jak odinstalovat skype? Děkuju moc :) Mám verzy Skype 5.5 0 115 Děkuju moc :)

Nejlepší odpověď
Ondrej01

Start – Nastavení – Ovládací Panely – (v seznamu najdi) Skype – Odebrat
Pokud by to nešlo, zkus najít ve složce Skypu nějaký Uninstall

Další odpovědi
Hlada

Skype nemá vlastní odinstalační program. Doporučuju, stejně tak, jako u čehokoli jiného, nepoužívat odinstalaci systémem, ale použít odinstalátor třetí strany, např. Revo Uninstaller, CCleaner, Total Uninstall a pod. s následným vyčistěním registru.