vicix8

Jak to dostat na flash disc

ahoj lidi, mám flashku s kapacitou 16 GB.Tak jsem si chtěl přetáhnout jeden velký soubor do jiného PC(soubor je formátu .iso). Tak jsem vyazal všechnz soubory z flashky dal jsem kopírovat ten soubor(7 GB),vložil jsem to tam ale napsalo mi to, že je disketa plná. Nevím proč před tí když jsem se na to díval tak tam bylo volné místo 15 GB, nechápu tedy proč by se tam soubor o velikosti 7GB nemohl vejít?
diky za odpověd

Nejlepší odpověď
odik

zkontroluj si formát flash-disku … pravděpodobně tam máš FAT32, který umí pracovat jen se soubory do 4GB
nastav ji na NTFS (data na disku se zformátují)

Další odpovědi
kenyrts

možná,že by stačilo FLASHKU jenom zformátovat,jako se to dělá u HDD.
Připojte ji k PC a dejte na ni pravým tl. vybrat formátovat,mělo by to pomoct !!!