MiCCZ

Jak stahovat ze Store přímo na SD-kartu

Koupila jsem si microSD kartu- 64GB San Disk, protože v tabletu již nemám místo. Když chci něco stáhnout ze Store (mam windows8) stále se mi to stahuje na diskC. Jak to nastavit aby se mi to ze store stahovalo na tu sd-kartu?

Odpovědi
tyrox

Zkuste se podívat do nastavení uložiště a tam by měla být možnost ukládat data na SD kartu. Pokud toto nefunguje, doporučuji se podívat na google a naleznete návod, jak to změnit pomocí pár úprav na programatorské či počítačové úrovni. Třeba zde : http://android­forum.cz/zame­na-vnitrniho-uloziste-za-sd-kartu-t35435.html . Uživatel tyrox