opa

Jak stáhnout vídeo.

Potřebuji poradit ale podrobně za1,za2 atd.Jak stáhnout pomocí aTubeCatcher z JouTube vídeo ukázku do složky.Děkuji.

Nejlepší odpověď
PostApMan

Po spuštění programu se Vám zobrazí okno programu kde jep ár políček. Vás budou zajímát pouze políčka :
Source – sem zadáte link vašeho videa co chcete stáhnout(např.: http:/youtube­.com/896221 a­pod.)

Save To – tady zadáte kam do počítače se má video uložit(jestli do dokumentů,na plochu apod.)

a tlačítko Download, poté se video začne stahovat.

Zdroj: slunečnice.cz